Özge Özder ve eşi Sinan Güleryüz ilişkilerinin sırrını açıkladı… Bakın mutlu evliliğin sırrı ne


Umutsuz Ev Kadınları, Sadakatsiz, Mucize doktor dizileriyle hafızalarımızda yer edinen oyuncu Özge Özder ve eşi Sinan Güleryüz 2018 yılında nikah masasına oturdu. Çift, evliliklerini 2021 yılında kucaklarına aldıkları minik kızları Eva Luna’yla taçlandırdı.

Sabah gazetesine konuşan ve 6 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren çift, ilişkilerinin sırrını açıkladılar. Eş Sinan Güleryüz, ilişkilerinde günü küs bitirmeyi tercih etmediklerini, bunun bir babaanne tavsiyesi olduğunu söyleyerek mutlu ilişkinin sırrını şöyle anlattı;

“En başta saygı olmalı çiftler arasında. Ve birbirinize alan tanımanız lazım ilişkide, çok önemli bu durum çünkü eşlerin arkadaş ve dostlarıyla da zaman geçirmeye ihtiyacı var. Ve kesinlikle babaannemin dediği bir laf vardır, ‘Günü küs bitirmeyin, ne olursa olsun, yatağa küs girmeyin’ derdi hep, bu çok önemli diye düşünüyorum”

“GEÇİNMEYE GÖNLÜ OLMAK”

Oyuncu Özge Özder ise bu durumu anneannesinin “Geçinmeye gönlü olmak” sözlerini paylaşarak şöyle anlattı;

“Gün içinde ne yaşanmış olursa olsun, aynı yastığa baş koyarken iki kişinin de aynı tarafta olduğunu hatırlayarak, sarılıp uyumak ve yeni güne bu birliktelik duygusu ile başlamak önemli. “Geçinmeye gönlü olmak” derdi buna anneannem. Biz üstümüzde negatif tutmayız mesela, geçinmeye gönlümüz vardır birbirimizle. Evlilikte doya doya gülmek, beraber üretmek, her anı paylaşmak, egolardan uzaklaşmak çok önemli. Ama en önemlisi iyi arkadaş olmak. Çünkü o sizin hayat arkadaşınız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x